Hakkımızda Hizmetlerimiz Duyurular Sık Sorulan Sorular Kanunlar İletişim
Kobi Ve Kobigel Proje Hazırlama
KOSGEB in özellikle yılın belirli dönemlerinde proje çağrısına çıkarak %50 ve %60 oranlarından işletmelerin; üretim satış pazarlama ve reklam giderleri için destek sağlamaktadır.

Kobi Proje Destek Programı

KOSGEB yılın belirli dönemlerinde 2 veya 3 defa kobilerin gelişmesine yönelik ‘’ Markalaşma ve Kurumsallaşma ‘’ başlıkları altında proje çağrısına çıkmaktadır. Proje desteği üst limiti genelde 150.000 TL olup destek oranı % 50 ‘dir. İlgili firma Kobi projeye içerik olarak markalaşma veya kurumsallaşma başlıklarından 1 tanesi seçerek başvuruda bulunur.

 

Başvuru Kriterleri ve Proje İçeriği

Firma KOSGEB veri tabanında kayıtlı aktif firma olmalıdır. Proje içeriğinde ise ; proje başlığı, projenin kısa tanımı, projenin amaç ve gerekçesi, proje konusu, proje iş zaman planı, proje fayda maliyet analizi bir bütünlük içerisinde oluşmalıdır. Örneğin markalaşma başlığı altında bir tanıtım projesi hazırlanırken proje ile ilgili tanıtım ( görsel, TV, yazılı, billboard, ulusal ve uluslararası dergilere reklamlar, internet reklamları v.b. ) giderleri desteklenir. Bir makine teçhizat alımı veya yazılım desteklenmez.

yazının devamı için tıklayınız.

 

KOBİ proje hazırlama

kobigel proje hazırlama

Anasayfaya - İletişim Formu
® 2012 Erbay TAG Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İns Ajans