Hakkımızda Hizmetlerimiz Duyurular Sık Sorulan Sorular Kanunlar İletişim

Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Tüm Danışmanlık projelerinde öncelikle firmanızın mevcut yapısı, sektörü, çalışanları, hassasiyetleri üzerinde durulmakta ve mevcut iş yapısını ve yoğunluğunu bozmamaya azami özen gösterilmektedir.

 

 Her çalışma gününün sonunda sizlere bir çalışma günü raporu bırakılmaktadır. Bu raporda çalışmalarımızda neler yapıldığı, hangi konuların öncelikli olarak üzerinde durulması gerektiği, özel tespitlerimiz ve bir sonraki çalışmamıza göre yapılması gerekenler 4N1K prensibine göre sizlere iletilmektedir. 
Tüm projelerde esas amaç kârlılığı arttırmak ve şirketi doğru yönlendirmek amacıyla karar vermeye esas teşkil edecek doğru ve güvenilir bilgiyi ortaya çıkarmak, bu bilgileri yorumlamak ve firma sahibi ve yöneticilerinin karar vermelerine yardımcı olmaktır. 
Tüm proje boyunca firma sahipleri ve yöneticileri 7 gün 24 saat bizleri arayarak fikir danışabilirler, hazırladıkları çalışmaların yorumlarını bizlerden alabilirler. Bu hizmetimizin kapsamı sadece projelerle sınırlı değildir. Her türlü konuda ve kişisel coaching şeklinde de danışmanlarımızın bilgi ve tecrübelerine başvurabilirler.
Anasayfaya - İletişim Formu
® 2012 Erbay TAG Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İns Ajans